Crater Training Center kalendar

$posts = get_posts( array( 'post_type' => 'post', 'lang' => 'fr', // use language slug in the query 'showposts' => 5, ) );
8 марта, 2023
 • CTC Konsultacije

  8 марта, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

11 марта, 2023
 • Photoshop

  11 марта, 2023  3:00 pm - 5:30 pm
  Crater Training Center, Knićaninova 3, Beograd, Serbia

  Na ovom kursu steći ćete znanja neophodna da sa lakoćom i razumevanjem koristite alate i tehnike za kvalitetnu obradu fotografja. Naučićete da brzo i kvalitetno retuširate fotografje, kreirate složene grafčke kompozicije, pripremate vizuale za internet i štampu - i još mnogo toga.

  Program i cena kursa

13 марта, 2023
 • Rigging

  13 марта, 2023  6:00 pm - 8:00 pm
  Crater Training Center, Knićaninova 3, Beograd, Serbia

  Kurs je namenjen kako početnicima, tako i rigerima koji žele da usavrše svoje znanje. Na kursu se prolazi kroz kopletan proces rigovanja jednog karaktera štopodrazumeva rigovanje kičme, ruku, prstiju, nogu, glave i lica. Polaznici kursa biće detaljno upoznati sa konceptima rigovanja, uključujući i pripremu 3D modela u softveru Autodesk Maya.

  Program i cena kursa

20 марта, 2023
 • Digital Lighting, Shading and Rendering

  20 марта, 2023  6:00 pm - 8:30 pm
  Online

  Uz specijalizovani lighting kurs savladaćete osnovne procedure i tehnike uz koje ćete svaki objekat predstaviti što realističnije. Znjanja stečena na ovom kursu primenjiva su u industriji filma, video igara, u arhitekturi, advertajzingi itd. Upoznaćete se s osnovnim principima rada pri kreiranju materijala i osvetljavanju scena koji mogu biti primenjeni u bilo kom softverskom paketu, s akcentom na Autodesk Arnold.

  Program i cena kursa

22 марта, 2023
 • CTC Konsultacije

  22 марта, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

23 марта, 2023
 • Motion Graphics 2D: Animation in After Effects

  23 марта, 2023  6:00 pm - 9:00 pm
  Crater Training Center, Knićaninova 3, Beograd, Serbia

  Na kursu ćete savladati i unaprediti aktuelne tehnike koje se koriste u industriji zabave i advertajzingu kao što su 2D pokretna grafika, 2D animacija, kinetička tipografija, logo animacija, animacija eksplejner videa, kompoziting i kolor korekcija. Kurs je prvenstveno namenjen onima koji već poznaju osnove ovog programa i žele da nadograde svoje znanje i baziran je na učenju softverskih paketa Adobe (Photoshop, Illustrator i After Effects).

  Program i cena kursa

31 марта, 2023
 • 3D Essentials

  31 марта, 2023  6:00 pm - 10:00 pm
  Crater Training Center, Knićaninova 3, Beograd, Serbia

  Idealan način da se upoznate sa svetom kompjuterske grafke i svim mogućnostima koje ona nudi. Baziran na učenju softverskih paketa Autodesk Maya i Adobe Substance, ovaj kurs je namenjen početnicima koji žele da se usmere ka 3D modelovanju i dobiju dobru osnovu za dalju specijalizaciju u oblasti kompjuterske grafke.

  Program i cena kursa

5 априла, 2023
 • CTC Konsultacije

  5 априла, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

18 априла, 2023
 • VFX in Houdini

  18 априла, 2023  6:00 pm - 10:30 pm
  Crater Training Center, Knićaninova 3, Beograd, Serbia

  Kurs je namenjen VFX artistima koji žele da nauče kako da kreiraju atraktivne dinamičke efekte i simulacije. Kurs izučava metodologiju rada u jednom od najtraženijih softvera u industriji koji se, između ostalog, koristi za implementaciju prirodnih elemenata u film ili igru. Nakon kursa, polaznici će u potpunosti vladati proceduralnim radom zasnovanim na nodovima i biće spremni da pripreme projekat za klasični VFX render. 

  Program i cena kursa

19 априла, 2023
 • CTC Konsultacije

  19 априла, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

22 априла, 2023
 • Unreal Engine Essentials

  22 априла, 2023  2:00 pm - 7:00 pm
  Crater Training Center, Knićaninova 3, Beograd, Serbia

  Upoznaje moćni Unreal Engine i saznajte kako se on koristi u realnim produkcionim okvirima. Tokom rada na kursu, polaznici će kroz rad na projektima upoznati specifičnosti endžina vezane za dizajn okruženja i dizajn interakcije u realnom vremenu. Nakon što odslušaju predavanja, polaznici uz mentorsku pomoć predavača prelaze na kreiranje završnog projekta u kome objedinjuju stečena znanja kroz temu po izboru.

  Program i cena kursa

3 маја, 2023
 • CTC Konsultacije

  3 маја, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

9 маја, 2023
 • Digital Compositing

  9 маја, 2023  6:00 pm - 10:00 pm
  Crater Training Center, Knićaninova 3, Beograd, Serbia

  Naučite principe kompozitinga i ostalih tehnika bitnih za rad na flmu kao što su uklapanje realnih sa digitalnim elementima na zelenom platnu, kolor korekcije, stereo kompoziting, rad sa praktičnim elementima, rad sa flmskim i digitalnim materijalom, rad u produkcijskom okruženju, itd. Sve navedene tehnike biće objašnjene kroz primere iz produkcije koje će sami polaznici obrađivati na vežbama u softveru Nuke.

  Program i cena kursa

17 маја, 2023
 • CTC Konsultacije

  17 маја, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

31 маја, 2023
 • CTC Konsultacije

  31 маја, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

14 јуна, 2023
 • CTC Konsultacije

  14 јуна, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

28 јуна, 2023
 • CTC Konsultacije

  28 јуна, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

12 јула, 2023
 • CTC Konsultacije

  12 јула, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

26 јула, 2023
 • CTC Konsultacije

  26 јула, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

9 августа, 2023
 • CTC Konsultacije

  9 августа, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.

23 августа, 2023
 • CTC Konsultacije

  23 августа, 2023  2:00 pm - 7:00 pm

  Saznaj sve što te zanima o programu naše škole na konsultacijama uživo ili online. Svoj termin možeš zakazati mejlom ili telefonom, a sa tobom će razgovarati naša Marija Rakić Lovrić, Education Manager.