Otvorena vrata za osnovce i srednjoškolce

OTVORENA VRATA 

Zaviri u svemogući svet digitalne grafike

Predstavljamo vam prezentacije pojedinačnih teen kurseva u našoj školi koje će održati naši redovni predavači, ali i još mnogo toga. Program vodi mlada i talentovana Milica Đukić koja je leto za nama provela baš na Craterovom letnjem Teen kampu multimedije. Tokom celog programa biće aktivne i Zoom konsultacije na kojima ćete uživo sa predstavnicima škole moći da popričate o svemu što vas zanima u vezi sa našom ponudom kurseva i odabirom karijere u okviru industrije vizuelnih efekata za film, video igara, interaktivnih medija i digitalne umetnosti.


SATNICA:

14:00 – 14:05 Otvaranje događaja
14:10 – 15:00 Zaviri u Teen kamp multimedije 
na panelu sa predvačima i učesnicima ovogodišnjeg letnjeg kampa
15:10 – 15:30 Uvod u Teen Photoshop
predstaviće Saša Živković, predavać na kursu Teen Photoshop
15:30 – 15:50 Uvod u Teen After Effects
predstaviće Vladan Djiri Vasiljević, predavać na kursu Teen After Effects
16:00 – 16:20 Uvod u Maya Teen kurseve
predstaviće Stefan Plavšić, predavać na kursu Teen Maya Essentials i Teen Maya Advanced
16:20 – 16:30 Zatvaranje događaja

ZOOM SOBA

Imate pitanja za nas? Pridružite nam se tokom trajanja programa u ZOOM SOBI da popričamo o vašim nedoumicama u vezi kurseva, pohađanja nastave, odabira škole i fakulteta, karijernim putevima i drugom. Članovi našeg tima i pojedini predavači vas čekaju tamo.