Letnja praksa u Crateru: Prijave otvorene do kraja maja

Crater Training Center svake godine organizujemo praksu za svoje polaznike, a ovog leta ona počinje od sredine juna.

Praksa u našoj školi nije plaćena i predstavlja simulaciju rada u studiju na jednom projektu, što podrazumeva rad u zadatim rokovima pod supervizijom iskusnih artista koji će vam davati direktan (i iskren) fidbek. Radiće se u klasično radno vreme od 10 do 17 časova.

Tražimo praktikante koji će raditi na sledećim pozicijama:

  • 3D Generalist
  • Matte Painting Artist
  • Lighting Artist
  • Animator
  • FX Artist

Mentorske pozicije zauzeće iskusni artisti iz Crater studija. Kao odgovorno lice, praksu će voditi VFX supervizor Bogdan Amidžić, a u ulogama mentora će mu se pridružiti Miloš Galović (zadužen za vizuelne efekte) i Luka Vilimonović (3D modeling).

Prijave primamo do kraja maja – a svoju možete poslati putem ove forme.

Držimo fige za uspešno i kreativno leto u Crateru!