Letnja praksa u Crateru: Crater Summership 2023

Crater Training Center svake godine organizuje praksu za svoje polaznike, ali i ostale mlade ljude željne iskustva. Ovog leta praksa počinje 5. jula, prijave su otvorene do 19. juna 2023

Praksa u našoj školi nije plaćena i predstavlja simulaciju rada u studiju na jednom projektu, što podrazumeva rad u zadatim rokovima pod supervizijom iskusnih artista koji će vam davati direktan (i iskren) fidbek. Radiće se u klasično radno vreme od 10 do 17 časova.

Tražimo praktikante koji će raditi na sledećim pozicijama:

  • Matte Painting Artist
  • Lighting Artist
  • Animator
  • FX Artist
  • 3D Generalist
  • IT Asistent

Mentorske pozicije zauzeće iskusni artisti iz Crater studija. Kao odgovorno lice, praksu će voditi VFX supervizor Bogdan Amidžić, a u ulogama mentora će mu se pridružiti Miloš Galović , Luka Vilimonović i Dimitrije Babović.

Možete se pijaviti na našoj stranici Program prakse.

Držimo fige za uspešno i kreativno leto u Crateru!