Dođite na ekskluzivni masterklas Romana Belova pod nazivom 3D Trackers: What's Under the Hood

Sa velikim zadovoljstvom najavljujemo drugi ekskluzivni masterklas Romana Belova, osnivača KeenTools-a i autora skripte za globalno popularni GeoTracker alat, koji će se održati u našoj školi u petak, 29. septembra.

Dobri artisti koriste alate, veliki umetnici ih razumeju. Pridružite nam se u petak, 29. septembra, na predavanju Roman Belova da saznate više o 3D trackerima u VFX-u. Roman će vam pokazati kako određene matematičke funkcije mogu da vam koriste, kao i kako funkcionišu različiti trackeri. Osim toga, zaroniće u uobičajene probleme sa renderima koji čine tracking teškim, a pokazaće vam i trikove kako da probleme rešite.

Ovaj besplatni masterklas je namenjen svim digitalnim umetnicima koji interesuje da saznaju više o 3D Tracking-u. Prisustvo je neophodno da najavite popunjavajem ove forme. Masterklas će se voditi na engleskom jeziku.

Prjavite se što pre!

Predavanje će trajati do dva sata sa Q&A segmentom, a zakazano je za 29. septembar u 18 časova