Prvi Houdini User Group u zemlji održaće se baš u našoj školi!

Dobrodošli na prvi HUG Belgrade! Pridruži nam se  u Crateru 23. septembra. Nauči nove stvari o tvom omiljenom softveru, upoznaj druge super artiste i prisustvuj kick-off eventu najnovijeg izdanja CGA Belgrade.

Dragi VFX umetnici,

Dobrodošli na prvi ikada Belgrade Houdini User Group sa Bogdanom Amidžićem, Nikolom Damjanovim, Igorom Žanićem, i Docom Mladenovićem koji organizuju naši prijatelji izkompanije Side FX.

HUG je grupa korisnika za proceduralno 3D modelovanje / animaciju / VFX / softver za razvoj video igara … Houdini! Svi su dobrodošli, od Houdini eksperata do potpunih početnika koji žele da započnu svoju avanturu u ovomsoftveru. Ovu grupu čine razni VFX umetnici, animatori, developeri video igara, modelari, VR kreatori, motion graphics umetnici, itd.

Pored Houdini-ja, koji je glavni fokus ove grupe, takođe ćemo diskutovati o ostalim srodnim 3D softverima i enđžinima za video igre.

Pridruži nam se ove velinčastvene večeri, 23 septembra u Crater Training Centru (Knićaninova 3, Beograd) u 18 časova.

CGA Belgrade Computer Graphics and Arts Conference će biti održana 23. septembra (online) and 24. septembra (uživo u Beogradu u mts Dvorani). HUG Belgrade je oficijalni sporedni događaj konferencije i održaće se isto 23. septembra (uživo u prostorijama Crater Traning Centra).