Belgrade Houdini User Group ponovo će se održati u našoj školi!

Dobrodošli na drugi po redu Belgrade HUG! Pridruži nam se u Crateru 10. marta i saznaj više o novim projektima izuzetnih umetnika i kreativnih timova.

Tokom Belgrade Houdini User Group #2 družićemo se sa Bogdanom Amidžićem, Perom Lakićem, Dimitrijem Babovićem, Nikolom Damjanovim, i Docom Mladenovićem, u organizaciji CGA Belgrade i naših prijatelja iz kompanije Side FX.

HUG je grupa korisnika za proceduralno 3D modelovanje / animaciju / VFX / softver za razvoj video igara … Houdini! Prvi Belgrade HUG održan je je prošlog septembra kao uvodni događaj za godišnju konferenciju CGA – kojim su svi su bili oduševljeni!

Svi su dobrodošli, od Houdini eksperata do potpunih početnika koji žele da započnu svoju avanturu u ovom softveru. Ovu grupu čine razni VFX umetnici, animatori, developeri video igara, modelari, VR kreatori, motion graphics umetnici, itd.

Vidimo se 10. marta u Crater Training Centru (Knićaninova 3, Beograd) u 18 časova.

PROGRAM

Session #1

Houdini VFX Fundamentals – Students project

Session #2

Breaking rules in traditional pipeline with KineFX
Doca Mladenović (Digital Asset Tailors)

Session #3

Grooming Characters in Houdini
Pero Lakić, Dimitrije Babović, Bogdan Amidžić (Crater Studio)

Session #4

Nodevember 2022: 15 projects in 30 days
Nikola Damjanov (Nordeus)